2NE1 ANTI-GËRHITËS DHE PASTRUAS I AJRIT

Te Vendi
Në dispozicion: Ka sasi
€10.00
Sasi:
Është projektuar posaçërisht për të përmirësuar apnea e gjumit, gërhitëjes dhe mbingarkesë e hundës. Ky aparat për frymëmarrje të hundës përdoret për të pastruar ndotjen e ajrit, t'ju lejojë të marr frymë ajër të freskët dhe të shëndetshëm.

Karakteristikat:

Funksion 2 në 1: Anti gërhitës & pastrues ajri
Materiali silikoni i butë dhe i rehatshëm e bën të ulet fort në hundë.
Pastroni ndotjen e ajrit, ju lejojnë të thithni ajër të shëndetshëm dhe të freskët.
Ju jap një gjumë të mirë dhe frymë të qetë.
Materiali miqësor mjedisor ABS, nuk dëmton e hundës dhe linjat e hundës.
Madhësia e vogël dhe pesha e lehtë, asnjë presion për hundë, i përshtatshëm për të përdor.

Specifikimet:

Materiali: ABS, silikoni
Ngjyra: Blu / e kuqe / e bardhë
Madhësia: 5.5 * 3.0 * 1.7cm
Pesha e artikullit: 8.0g
Transporti i Produkteve
  • Transporti për të gjitha produktet tona është gratis.
  • Dërgesa mberrin në lokacion mbrenda 24 orëve.
  • Transporti bëhet nga partnerët tanë logjistik pra nga kompani postare private.
  • Ju lutemi mbani telefonat e hapur sepse posta do ju kontaktoj për dorzimin e porosisë
Garancioni

Secili produkt ka garancion 24 orësh dhe i cili mund të aplikohet duke e ndërruar produktin nëse produkti është në defekt ose produkti i pranuar nuk është sikur në përshkrimin e tij, Nëse një produkt ka garancion afatgjatë atëher ajo tregohet në përshkrimin e tij.