Elita publikon pamjen më të bukur të burrit dhe djalit të saj

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë shumë këtë periudhë.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një pamje shumë të bukur të Zërit dhe Gjikos./ORAinfo/

Komentoni

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial