Një grua si Afrona, kështu ia shpreh publikisht dashurinë Bleros

Para pak javëve, Blero dhe Afrona i dhanë fund beqarisë.

Çifti kanë bërë një dasmë mahështore dhe që po komentohet ende në publik e medie rozë, përcjell ORAinfo.

Pas dasmës ata nuk po mungojnë me postime në rrjete sociale.

Sot, Afrona ka publikuar një foto me të cilën ia shpreh publikisht ashurinë Bleros./ORAinfo/

Komentoni

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial