Adelina Tahiri me plot stil rrugëve të qytetit, mahnit me pamjen

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar disa foto në të cilat po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komentoni

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial