Rina Balaj mendon se ka veshët më të vegjël në botë

Rina Balaj ka befasuar me veprimin e fundit.

Rina Balaj e nisi ditën me disa video në Instagram, në të cilat u shfaq e veshur me bikini dhe një fustan rrjetë.

Në një nga këto video ajo la mbishkrimin “Kam veshët më të vegjël në botë”, teksa fokusonte kamerën tek veshët.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Rina Balaj titullohet “Ideal”, ndërsa ka paralajmëruar projekte të reja muzikore.

Komentoni

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial