Për ku është nisur moderatorja joshëse e RTK-së

Brikena Beqiri konsiderohet si njëra ndër moderatoret më joshëse që ka televizioni publik i Kosovës.

Por, Brikena nuk e ka vetëm pamjen e jashtme të mirë dhe joshëse, ajo pamjen e saj e shoqëron edhe me mençurinë dhe zgjuarsinë që e posedon.

Dhe kjo e bën një femër të kompletuar Brikenën.

Para pak çastesh Brikena ka hedh një foto në Instagram, ku shihet se është duke i dhënë makinës, ndërsa foton e shoqëron me këto fjalë:

“Ne shkojmë përpara …”.

Nuk dihet akoma destinacioni i saj, por një gjë vërehet, se edhe në makinë Brikena po duket shumë joshëse./InfoKosova/

Komentoni

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial