Leonora vesh fustan të ngushtë, iu “çmend” me linjat e saj

Leonora Jakupi, dallohet për stilin e saj të veçantë.

Edhe për kundër viteve ajo mbetet një nga emrat më të dashur dhe më të kërkuar në estradën shqiptare, shkruan Indeksonline.

Leonora në secilën paraqitje mahnit me dukjen, elegancën dhe sharmin që shfaq.

Këngëtarja e njohur këtë herë erdhi e veshur me një fustan të zi elegant dhe grim të theksuar, ndërsa kompletoj dukjen me aksesor dhe dukej tërë shkëlqim.

Ndërkohë , ‘A m’ke harru’ mban titullin projekti i fundit i këngëtares

Komentoni

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial